Peaaegu 3 nädalat juba Londonis veedetud, sellest enamuse ajast olen veetnud tööl, tehes nädalas enam-vähem 60 tundi. Päris mitmed õhtud pärast tööd on mööda saadetud pubis jalgpalli vaadates, kus on alati olemas olnud tuttavad mõlemast rivaalitsevast riigist, mistõttu pooli on päris keeruline olnud valida. Siiamaani olen aga päris õiged valikud teinud ja kõik, kelle poolt olen olnud, on võitnud.
Tööjuures käib iga päevaga kaasas loomulik viisakus...hello, how are you? Väga tihti kuuleb seda väljendit ühe inimese suust 5 minuti jooksul lausa 5 korda.
Harness ruumis olen ma juba ka vähesel määral kokka mänginud. Seda siis kas võileibu meisterdades või kiiruse tõttu paljaste kätega kooki lahti lõigates, noaga siinkohal siiski.
Elamine on päris ok, toas on olemas kõik vajalik- kapid, voodid, laud, peegel, lisaks saime me endale lõpuks ka suurepärase kiirusega interneti, filmid on 5 minutiga olemas. See ja järgmine nädal on meie kord Meriliniga maja koristada, mul pole õrna aimugi, millal me seda veel teeme, aga küll leiab aja.
Ühel neist vähestest vabadest päevadest, mis mul olnud on, käisime Jõnniga East-Londonis Banksy teoseid otsimas. Kahjuks nüüd hiljem internetist uurides, siis ühtegi Banksy teost me ei leidnud, kuid leidsime palju muud põnevat. Pilte näeb siit: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.375343109180986.78653.100001159010591&type=3 . Lisan ka ühe video, mille tegime oma retkel.
Ehk siis tutvusime tänavakunstiga ja arhitektuuriga. See piirkond on nii kunstipärane, vanaaegne, hubane. Kuigi me Banksy kunsti üles ei leidnud, oli see käik igat sammu väärt.
Kui me Londonisse jõudsime, toimus järgmisel päeval järjekordselt Londoni eestlaste jaanipidu, kus me Meriliniga maalisime oma tennised ilusaks, patriootiliseks. Lõpptulemusega jäin päris rahule, aga eks pärast mitut tundi tööd pidigi sealt midagi head välja tulema.
Vanu tuttavaid on päris hea näha. Eriti üllatas mind eile üks sõnum, mis tuli ühelt tuttavalt, kes elab Walesis, kellega tutvusin Hollandis noortevahetuses. Järsku tööle kõndides saabub sõnub inimeselt, kellega pole juba aasta suhelnud, see oli väga kummaline ja lõbus.
Aga üldiselt, ega palju aega ei ole ringi vaatamiseks, põhiliselt siiski töö, see-eest on loodetavasti juulikuu lõpus saabuv palganumber päris korralik. Ja eks nii palju aega ikka leiab, et kõige kihtimad kohad ära näha. Ma hakkan nüüd vaikselt tööle sättima. Kell 4 pean tööl olema, kuni sulgemiseni, täna saab ehk tip-i ka! Õhtune vahetus siiski ju :P .
Järgmise korrani!
(Mingi hetk üritan ka nimekirjaga tegeleda ja selle siia üles riputada, kui ehk kunagi aega leiab.)
Thursday, 28 June 2012
Sunday, 3 June 2012
Lõpp ja Algus
Jeppiii! Sain lõpuks tänaseks koolilaua tagant eemale, et sinna naasta juba homme hommikul! Esmaspäeval on geograafia eksam, kas pole tore! Kool on üldse üks tore koht, kus saab lõputult pingutada ja tööd teha, aga kooki moosiga saab väga harva. Vähemalt üks pingutus kandis vilja ja ilus punase moosiga bioloogia hinne tekkis e-kooli.
Vahepeal on olnud mitu hullumeelset nädalat koolis, mistõttu väga mujale pole jõudnud. Neljapäeval oli mata eksam, kolmapäeval peaks teada saama selle tulemuse. Lisaks oli neljapäeval ka Märt Agu tantsukooli kevadkontsert, sellest ma parem ei räägiks rohkem. Seega ei ole väga midagi huvitavat vahepeal toimunud, aga see-eest varsti läheb väga põnevaks!
Nimelt lähen ma tagasi Londonisse! Sel aastal lähen Harness ruumi, kus einestavad VIP-liikmed ja tellimused tuleb ise võtta erinevalt eelmisel aastal massürituste teenindamisest.
Siinkohal märgiksin ka ära, et kellel on soovi, siis mõelge mulle ja Merilinile mõni huvitav ülesanne, mille me peame Londonis olles ära tegema ja kirjutage see kommentaaridesse või pisut anonüümsemal viisil võib ka facebookis mulle kirjutada. Arvatavasti panen mingi hetk ka kas tervikliku või vähemalt osalise nimekirja siia üles ja loodetavasti siis teeme need ka ära ja saate siit näha ka tulemust, kas siis pildi, video või mõnel muul moel. Seega see on teie võimalus välja käia oma suurepärased ideed! Lisaks võite ka kirjutada, mida sooviksite blogist Londoni ja minu elu kohta seal teada saada.
Vahepeal on olnud mitu hullumeelset nädalat koolis, mistõttu väga mujale pole jõudnud. Neljapäeval oli mata eksam, kolmapäeval peaks teada saama selle tulemuse. Lisaks oli neljapäeval ka Märt Agu tantsukooli kevadkontsert, sellest ma parem ei räägiks rohkem. Seega ei ole väga midagi huvitavat vahepeal toimunud, aga see-eest varsti läheb väga põnevaks!
Nimelt lähen ma tagasi Londonisse! Sel aastal lähen Harness ruumi, kus einestavad VIP-liikmed ja tellimused tuleb ise võtta erinevalt eelmisel aastal massürituste teenindamisest.
Siinkohal märgiksin ka ära, et kellel on soovi, siis mõelge mulle ja Merilinile mõni huvitav ülesanne, mille me peame Londonis olles ära tegema ja kirjutage see kommentaaridesse või pisut anonüümsemal viisil võib ka facebookis mulle kirjutada. Arvatavasti panen mingi hetk ka kas tervikliku või vähemalt osalise nimekirja siia üles ja loodetavasti siis teeme need ka ära ja saate siit näha ka tulemust, kas siis pildi, video või mõnel muul moel. Seega see on teie võimalus välja käia oma suurepärased ideed! Lisaks võite ka kirjutada, mida sooviksite blogist Londoni ja minu elu kohta seal teada saada.
Subscribe to:
Posts (Atom)