Monday, 13 June 2011

London


 Juba kohal ja veits kohanenud, niisiis... Üleile jõudsin siis Londonisse, sain ise trippida lennujaamast Victoriasse. Buss, millega tulin, oli väga mugav, nahktoolid ja puha, sellist Eestist ei leia. Inimesed on siin hästi sõbralikud ja abivalmis, üks tüüp bussipeatuses pakkus kohe telefoni, et saaksin Kristelile(tädi) helistada. Kui lõpuks kohale jõudsime, oli kell juba päris palju, tegime veel süüa- stir fryd ning lisaks koorisime tohutult porgandeid ja keetsime mune järgnevaks päevaks, pärast seda väsimus murdis. Järgmisel hommikul kiirustasime Londoni eestlaste jaanipeole, kus hommikupoolikul tükeldasime ära 60 kg kartuleid, hunnikutes kurke ja ka enda keedetud porgandeid ja mune. Päeval toimus perepäev, kus sai ise särke ja märke teha, ise tegin ka särgi, sellest panen pildi kunagi hiljem. Õhtul ehitati aga jaanituli, peeti maha oksjon ja meeleolu loos ekstra Eestist kohale tulnud bänd, süüa sai hunnikutes toitu, millesse ka mina olin oma panuse hommikul andnud. Kui tahad selle peo kohta rohkem teada, siis sellest kirjutati ka Õhtulehes. Sellel õhtul sain tuttavaks paljude eestlastega kui ka teistest rahvustest inimestega, mõned neist on ka pildil. Täna käisin kirikus kuulamas küüditamise jumalateenistust, kus laulis ka Kristel.  Pärast seda käisime restoranis, kus nad tähistasid koori hooaja lõppu. Seejärel tulime koju, lõpuks jõudsime natuke varem, kui öösel. Ning nüüd on aega tsipa blogiga tegeleda enne magama minekut. Niisiis lisan siia alla mõned pildid. Aga enne veel, homme on mul plaanis hommikul natuke pangandusega tegeleda ja siis lähen Hurlinghami pabereid korda ajama, eks näis, kas ikka saan tööle? :D
Linnulennult
Reisi algus, 10.06.2011, kell 8.30, I'm ready to go!
Jaanipeol ja pildil on siis Cettrin; mina;  Joely; Ronald ja Tonis.

Posted by Picasa

Tuesday, 7 June 2011

Kõik, mis ei tapa, teeb tugevamaks

Tere jälle! Võtan lõpuks kätte ja üritan kokkuvõtlikult ära rääkida, mis vahepeal toimund siis ka on. Just hetk tagasi sain teada, et kui ma oleksin loom, siis oleksin ma lõvi, mida iganes see siis ka ei tähendaks. Igatahes, alustades algusest, siis füüsika eksamis ma läbi ei kukkunudki, hoopis vastupidiselt, ma lausa tõstsin suulise eksamiga oma hinnet ja kokku tuli 4?!? Ma olen selle üle mega õnnelik! Nii, siis pärast füüsika eksami tegemist läksime me Getteriga kunsti klassi koristama, saime kirja lausa 6 tundi ühiskasulikku tööd, järelikult 4 tundi tuleb veel kusagilt leida. Seejärel umbes kella 4ks jõudsime me ka lõpuks randa, kuhu enamus klassikaid olid kogunenud juba hommikul kohe pärast eksamit. Seal sai natuke päikest võetud ja võrku mängitud, seejärel läksin kella poole 7ks koos Elinaga GAG-i juurde (Bändide välimääraja) "Kaks Teist Guud" kuulama. Nii ja pärast seda käisin, vaatasin veel ka "Pohmaka" ära, soovitan soojalt nii filmi kui ka bändi! ;) Sellise päevaga algas minu jaoks siis suvi.
Plaanis oli minna siis järgmisel hommikul (2. juuni) võimalikult varakult Pärnu, see plaan aga luhtus, Pärnu jõudsin ma alles reede hommikul kell  9.35. Selle päeval toimunu kohta ei ole väga rohkemat öelda, kui tegin maja korda, aga õhtul jõudis Merilin Pärnu ja selle asemel, et aknaid pesema hakata, läksime me hoopis Pärnu linna peale, käisime Stefis, sõime pitsat ja läksime ka randa, kus katsusin vett, mis oli jääkülm  (järgmisel päeval oli juba mega soe vesi?!?) , natuke istusime liiva peal, aga üldiselt oli rannas tuuline ja me olime õhukeselt riides, niisiis tegime sealt kiirelt minekut. Kui koju jõudsime, plaanis Jõnn sõbrad kohale kutsuda, me Merilinga vaatasime veits Harry Potterit, mille vaatamisest ei tulnud küll midagi erilist välja, kuna jutustada oli palju põnevam! Ja tõmbasime üsna varakult magama, et järgmine päev suudaks pikalt üleval olla, magama jäime aga alles 2 paiku, kuna inimestele meeldis valjult muusikat kuulata:D.
Järgmisest päevast algas 3päevane maraton klassikatega minu juures, päeval rannas õhtul grill ja nii kolm päeva jutti.
Eile hommikul käis usin koristamine ja kella 4ks jõudsin lõpuks randa, kus veetsin ühe toreda tunnikese veel Tallinna omadega ja seejärel läksin ranna teise otsa võrku mängima, see oli vb natuke liiast, kuna õhtuks olin ma nii üleväsinud, et panin kodus veits segast. Aa ja veel ei söönud ma päev läbi praktiliselt midagi ja siis pärast võrku läksin ostsin Teatri peatusest, kus minu mäletamist mööda tehti imehäid hamburgereid,  igatahes ostsin sealt siis ühe, aga see küll enam see ei olnud, mida mina mäletasin, see oli paras pettumus! Õhtul tuli veel Liina külla, olime niisama, mina juba peaaegu magasin, aga sõnad veel tulid suust välja, seega jutustasime natuke, viimati nägime korralikult teineteist vist talvel. See on ikka päris karm, kuidas aeg lendab.
Igatahes, klassi värk oli super ja ma jäin päris rahule. Haa ja siis Merilin, öeldakse küll muru ajama!
Aga hetkel ma naudin toas jahedat õhku, õu ja päike väga ei kutsu, siiski mitu päeva rannas olnud, ennast kõrvetanud ja ega seal õues just kõige rohkem õhku ka ei ole, aga õhtu poole ujuma lähen kindlasti.
Täna tuli ajataju tagasi ja sain teada, et homme varahommikul juba tagasi Tallinna ja reedel juba Londoni poole teele, kogu aeg oli tunne, et sinna veel aega, et veel nädal Pärnus olla ja siis pauh, homme Tallinnasse?!?