Juba kohal ja veits kohanenud, niisiis... Üleile jõudsin siis Londonisse, sain ise trippida lennujaamast Victoriasse. Buss, millega tulin, oli väga mugav, nahktoolid ja puha, sellist Eestist ei leia. Inimesed on siin hästi sõbralikud ja abivalmis, üks tüüp bussipeatuses pakkus kohe telefoni, et saaksin Kristelile(tädi) helistada. Kui lõpuks kohale jõudsime, oli kell juba päris palju, tegime veel süüa- stir fryd ning lisaks koorisime tohutult porgandeid ja keetsime mune järgnevaks päevaks, pärast seda väsimus murdis. Järgmisel hommikul kiirustasime Londoni eestlaste jaanipeole, kus hommikupoolikul tükeldasime ära 60 kg kartuleid, hunnikutes kurke ja ka enda keedetud porgandeid ja mune. Päeval toimus perepäev, kus sai ise särke ja märke teha, ise tegin ka särgi, sellest panen pildi kunagi hiljem. Õhtul ehitati aga jaanituli, peeti maha oksjon ja meeleolu loos ekstra Eestist kohale tulnud bänd, süüa sai hunnikutes toitu, millesse ka mina olin oma panuse hommikul andnud. Kui tahad selle peo kohta rohkem teada, siis sellest kirjutati ka Õhtulehes. Sellel õhtul sain tuttavaks paljude eestlastega kui ka teistest rahvustest inimestega, mõned neist on ka pildil. Täna käisin kirikus kuulamas küüditamise jumalateenistust, kus laulis ka Kristel. Pärast seda käisime restoranis, kus nad tähistasid koori hooaja lõppu. Seejärel tulime koju, lõpuks jõudsime natuke varem, kui öösel. Ning nüüd on aega tsipa blogiga tegeleda enne magama minekut. Niisiis lisan siia alla mõned pildid. Aga enne veel, homme on mul plaanis hommikul natuke pangandusega tegeleda ja siis lähen Hurlinghami pabereid korda ajama, eks näis, kas ikka saan tööle? :D
| Jaanipeol ja pildil on siis Cettrin; mina; Joely; Ronald ja Tonis. |
