Tuesday, 24 May 2011

Alustuseks

Minu esimene postitus siis siin lehel...Viimasel ajal on päris paljud hakanud pidama blogi ja mõtlesin, et võtaks ette ja prooviks ka selle ära. Ma loodan, et see blogi ei jää päris tühjaks, pealegi nüüd on suvi tulekul ja siis vast ikka natuke aega leiab selle täitmiseks.
Kuna suveks lähen Londonisse tööle, siis on tulemas ka esimene arvamus sealsest elust. Hetkel aga on kiire kooliga, füüsika eksam ukse ees ja viimane nädal veel tunde, kus õpetajad teevad kõik endast oleneva, et meil koolis igav ei oleks.
Milliseks täpselt see blogi välja kujuneb, ei oska veel öelda, endalgi on huvitav teada saada, mis sellest saama hakkab.  Aga hoia silm peal, äkki varsti läheb põnevaks! ;)

No comments:

Post a Comment