Wednesday, 6 July 2011

...

Nii, et siis saingi tööle...wow...seda poleks küll uskunud :D . Aga nii tõsiselt rääkides, siis ma olen väga rahul, inimesed Hurlighamis on mega lahedad, nalja saab kogu aeg ja tänu neile ei ole ka töötada nii igav. Igapäevane töö minu jaoks on aga klaaside, taldrikute ja kahvlite, nugade läikima hõõrumine, laudade set up, inimestele isuäratavate toitude pakkumine ja naeratamine. Vahepeal on päris palju aega mööda läinud viimasest postitusest, olen päris korralikult tööd rabanud ja natuke ka Londoni kesklinnas ja Hyde Parkis ringi vaadanud, natuke olen šhopanud ja põnevaid toite proovinud, aga üldiselt enamuse ringkäigust jätan arvatavasti augusti kuusse, hetkel üritan nii palju kui võimalik töötada, et augustis siis tõesti saaks Londonist endast viimast võtta. Samas ei saa öelda, et ma hetkel ei võta Londonist viimast :D...enamus vabu hetki, mis tekivad töö kõrvalt olen ma ikkagi kuskil väljas. Londonis olen ma maha pidanud muideks juba 2 jaanipidu. Esimesest te juba kuulsite, aga ka päris jaaniõhtul tegime mina, Kristel, Sirli ja Kaire tuld, grillisime, sõime Sirli tehtud kartulisalatit ja muud paremat ning veetsime toreda õhtu. Lisaks olen käinud veel paaril peol. Aga üldiselt praeguseks kõik, mul oli plaanis see jutt lisada koos piltidega aga piltide kätte saamisega on üksjagu probleeme, niisiis avaldan selle jutu ikkagi ilma piltideta ja pildid lisan niipea kui kõik pildid kuskilt kätte saan, nii et siis järgmise korrani.

No comments:

Post a Comment