Thursday, 26 May 2011

Ülesmäge ja allamäge viib üks ja sama tee.

Oh jah...hakkabki see kooliaasta läbi saama. 2 viimast päeva veel, homme viimane kontrolltöö ja ongi läbi, kätte on jõudnud suvi! Muidugi ei saa mainimata jätta tulevat füüsika eksamit, aga selle peale veel ei mõtle.
Mmm...homme saab lõpuks trenni, volle väljakule...mõnus soe liiv ja üks korralik võrkpalli mäng.
Täna avastasin, et tahaks järgmisest aastast hakata tegelema tohutult paljude tegevustega, mida ma kõike taga igatsen vanadest põhikooli aegadest. Eks näis, mille ma ära suudan realiseerida.
Aga lugejad, kui teil on mulle või minu kohta küsimusi või mingeid eri soove kirjutiste kohta, siis küsige ja andke teada kommentaarides.
Siis kui õppimise tuju kaob...

Xio, Anna

No comments:

Post a Comment